Kontakt

Kontaktuppgifter

Fastighetsbolaget Emilshus AB
Växel: 0383-212 00
Felanmälan: 0383-212 00
Jour: 0383-212 09

Besökadress: Fabriksgatan 1A, 574 38 Vetlanda
Postadress: Box 177, 574 22 Vetlanda
E-post: info@emilshus.com

Ledning

Jakob Fyrberg

VD Jakob Fyrberg Direkt: ‭0383-212 05
Mobil: 0705-93 95 96
jakob.fyrberg@emilshus.com

Jonas Karlsson

CFO Jonas Karlsson Direkt: 0383-212 01
Mobil: 0736-00 74 81
jonas.karlsson@emilshus.com

Pierre Folkesson

Förvaltningschef Pierre Folkesson Direkt: 0383-212 03
Mobil: 070-632 17 08
pierre.folkesson@emilshus.com

Tomas Carlström

Affärsutveckling Tomas Carlström Direkt: 0383-212 04
Mobil: 070-829 52 19
tomas.carlstrom@emilshus.com

Förvaltning och uthyrning

Pierre Folkesson

Förvaltningschef Pierre Folkesson Direkt: 0383-212 03
Mobil: 070-632 17 08
pierre.folkesson@emilshus.com

Sylvia Karlsson

Fastighetsförvaltning Sylvia Karlsson Direkt: 0383-212 13
sylvia.karlsson@emilshus.com

Jonas Karlsson (1)

Fastighetstekniker Jonas Karlsson Direkt: 0383-212 12
jonas.k@emilshus.com

Mattias Nilsson

Fastighetstekniker Mattias Nilsson

Ekonomi & finans

Jonas Karlsson

CFO Jonas Karlsson Direkt: 0383-212 01
Mobil: 0736-00 74 81
jonas.karlsson@emilshus.com

Viveca Kjelke

Redovisningschef Viveca Kjelke Direkt: 0383-212 15
Mobil: 073-052 12 15
viveca.kjelke@emilshus.com

Anna Rosén

Ekonomi Anna Rosén Direkt: 0383-212 02
anna.rosen@emilshus.com

Hanna Bogren

Ekonomi Hanna Bogren Direkt: 0383-212 14
hanna.bogren@emilshus.com

Martin Lindström

Transaktion & analys Martin Lindström Mobil: 070-36 86 515
martin.lindstrom@emilshus.com