linkedIn Cision

Kontakt

Kontaktuppgifter

Fastighetsbolaget Emilshus AB
Växel: 0383-212 00
Felanmälan: 020-77 85 00, info@axcell.se

Jour:

Växjö: 0470-454 00
Kalmar: 020-77 85 00
Vetlanda: 020-77 85 00
Jönköping: 0771-860 860


Besökadress:
Fabriksgatan 1A, Vetlanda
Södra järnvägsgatan 4A, Växjö

Postadress: Box 177, 574 22 Vetlanda
E-post: info@emilshus.com

Ledning

Jakob Fyrberg

VD Jakob Fyrberg Direkt: ‭0383-212 05
Mobil: 0705-93 95 96
jakob.fyrberg@emilshus.com

Jonas Karlsson

CFO Jonas Karlsson Direkt: 0383-212 01
Mobil: 0736-00 74 81
jonas.karlsson@emilshus.com

Pierre Folkesson

Projektchef Pierre Folkesson Direkt: 0383-212 03
Mobil: 070-632 17 08
pierre.folkesson@emilshus.com

Martin Stedt

Fastighetschef Martin Stedt Direkt: 0383-212 18
martin.stedt@emilshus.com

Lisa Johansson

Hållbarhetsansvarig Lisa Johansson Direkt: 0383-212 16
Mobil: 070-552 12 16
lisa.johansson@emilshus.com

Helen Arvidsson

Redovisningschef Helen Arvidsson Direkt: 0383-212 22
Mobil: 076-772 12 22
helen.arvidsson@emilshus.com

Förvaltning och uthyrning

Pierre Folkesson

Projektchef Pierre Folkesson Direkt: 0383-212 03
Mobil: 070-632 17 08
pierre.folkesson@emilshus.com

Martin Stedt

Fastighetschef Martin Stedt Direkt: 0383-212 18
martin.stedt@emilshus.com

Sylvia Karlsson

Fastighetsförvaltning Sylvia Karlsson Direkt: 0383-212 13
sylvia.karlsson@emilshus.com

Mattias Lager

Fastighetsförvaltning Mattias Lager Direkt: 0383-212 19
mattias.lager@emilshus.com

Caroline Kjellman

Fastighetsförvaltning Caroline Kjellman Direkt: 0383-212 20
caroline.kjellman@emilshus.com

Ekonomi, finans & affärsutveckling

Jonas Karlsson

CFO Jonas Karlsson Direkt: 0383-212 01
Mobil: 0736-00 74 81
jonas.karlsson@emilshus.com

Helen Arvidsson

Redovisningschef Helen Arvidsson Direkt: 0383-212 22
Mobil: 076-772 12 22
helen.arvidsson@emilshus.com

Lars Ribbholm

Skatt & juridik Lars Ribbholm Direkt: 0383-212 15
Mobil: 073-052 12 15
lars.ribbholm@emilshus.com

Martin Lindström

Transaktion & analys Martin Lindström Mobil: 070-368 65 15
martin.lindstrom@emilshus.com

Anna Rosén

Ekonomi Anna Rosén Direkt: 0383-212 02
anna.rosen@emilshus.com

Azira Grosic

Ekonomi Azira Grosic Direkt: 0383-212 17
azira.grosic@emilshus.com

Emma Malmeby

Affärsutveckling Emma Malmeby Direkt: 0383-212 21
Mobil: 070-477 60 56
emma.malmeby@emilshus.com

Hanna Bogren

Ekonomi Hanna Bogren

Tjänstledig